Bağcılar evden eve nakliyat firmaları ev taşıma, ofis taşıma eşya depolama gibi işlemleri garantili sigortalı bir şekilde yerine getirmektedir. Evden eve nakliyat adına aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz. 

Eşya Taşıma Stresine Son! Kısa Sürede Yeni Evinize Taşının…

Bağcılar evden eve nakliyat adı altında hizmetlerimiz aralıksız sürüyor. Uzun zamandan beri siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kalitenin devamlılığını sağlamak için, bütün personelimiz ile birlikte gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Kalitemizi ülkemizin her köşesine duyurmak ve evden eve nakliyat hizmetlerinde sınırsız hizmet ağımızı sizlere duyurmak en büyük hedefimizdir.

 

Bağcılar nakliyat adı altında bu semtte daha güzel bir şekilde nasıl hizmet sunulur? sorusuyla giriştiğimiz çalışmalarımız nihai hedeflerine gün geçtikçe yaklaşıyoruz. Şüphesiz her kurumsal ve belirli bir disiplin altında çalışan firmaların en önemli amacı müşteri memnuniyetidir.  ,

Biz bu yola bu ilke adı altında çıktık. Gün geçtikçe artan evden eve nakliye firmalarıyla beraber  sektörde her açıdan farklılığını gösteren firmamız, tercih edilme konusunda hep üst seviyelerde kalmıştır.

Bunun en önemli nedeni ise; her şeyi yerinde ve zamanında yapması ve belirli bir program dahilinde çalışmasıdır. Bağcılar evden eve nakliyat firmaları ve nakliyat fiyatlarını sitemizden irdeleyip, ön bilgi elde edebilirsiniz. Sözlü görüşme sağlamak için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayınız. (0850) 840 41 98 ücretsiz danışma hattını 24 saat sorgulama ayrıcalığına sahipsiniz.

PAKETLEME AŞAMASI 

Eşya taşımanın en büyük sigortası unutulmamalıdır ki özen gösterilerek yapılan paketle sistemidir. Eşya paketleme tamamen bir firmanın profesyonel olmasının yanı sıra, elinde bulundurduğu paketleme malzemesiyle paralellik gösterir. Doğru paketleme sistemi için doğru firmayla anlaşın, başınız ağrımasın!

Bağcılar evden eve nakliye hizmetlerimizde eşyalarınıza özen gösterilerek gerçekleştirdiğimiz paketleme sistemiyle eşyalarınız emin ellerde. Bizimle irtibat kurmanız halinde aynı gün içinde eşyalarınız paketlenip taşıma işlemi başlatılır.

Garantili, sigortalı taşımalarımız, profesyonel ekibimizle gerçekleşir. Bağcılar evden eve veya işten işe işlemleriniz için, firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Bağcılar nakliye firmaları arasında önemli bir yer edinen firmamız, elektrikçi, tesisatçısı ve marangozcu personelleri kendi bünyesinde barındırarak sizlere hizmet sunmaktadır. Evinize gelen personellerimiz arasında elektrikçi personelimiz; elektronik cihazlarınızın sökülüp yeni eve taşındıktan sonra kurulumunu gerçekleştirir.

Tesisatçı personelimiz, beyaz eşyaların sökülüp yeni evde kurulmasını sağlar. Mobilyacı personelimiz ise; evinizin içinde bulunan bütün dolap vb. eşyalarınızın demontesini yapıp, yeni evinizde kurulumunu sağlar. Bütün bu işlemler olurken, bir yandan diğer personelimiz hazır eşyaları nakliye aracımıza taşıyıp, istif işlemini gerçekleştirir.

Bağcılar evden eve nakliyat fiyatları hakkında yapılan son düzenleme ile yeni yılın ikinci ayı ile birlikte şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde %25 fiyat indirimini başlatmış bulunmaktayız. Bağcılar evden eve nakliyat firmaları hakkında yapacağınız fiyat araştırmaları sizleri en ekonomik fiyatlar sunan firmamız ile karşı karşıya getirecektir. Evden eve nakliyat, Bağcılar nakliye hizmetlerinde Bağcılar ucuz evden eve nakliyat fırsatlarından yararlanmayı sakın ihmal etmeyiniz.

Bağcılar güneşli nakliye firmaları hakkında ön bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayıp yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bağcılar nakliyat olarak yaklaşık yarım asırlık deneyim ve birikimimize bağlı kalarak hareket etmekteyiz. Bizler bu yolda emin adımlarla yaptığımız işlerin kalitesine güvenerek hareket ediyoruz. İndirimli kampanyaları takip etmek için lütfen firmamızı arayıp mobil bilgi almak için talepte bulununuz.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK BİZİM İŞİMİZ

Bağcılar merkezde bulunan firmamızda aradığınız tüm özellikleri size sunacak profesyonel taşımacılık ve depolama şirketimizi bulacaksınız. Bağcılar evden eve nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu yana en iyisini vermek için sizinle olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

En seçkin hizmeti almak ve eşyalarınızı emin ellere teslim etmek için bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Bağcılar nakliyat olarak kendimizi sürekli yenilemek en önemli firma ilkelerimizden biridir. Modern malzemelerle eşya kaplama ve koruma işlemlerimizi yapmaktayız.

Ambalajlama, kutulama ve koruma işlemlerimiz profesyonel ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Yüksek katlar ve özel durumlar için asansörlü taşımacılık hizmetimiz de söz konusudur.
Bağcılar şehirler arası nakliyat olarak tüm ülke çapında hizmet sunan firmalardan biriyiz. Sadece İstanbul içinde değil, tüm ülke çapında, şehirden şehire, bölgeden bölgeye taşımacılık yapmaktayız.
Bağcılar nakliyat fiyatları konusunda en ekonomik çözümleri sizlere yine firmamız olarak sunuyoruz. Asla bütçenizi zorlayacak, dudak uçuklatacak rakamları firmamızda bulmayacaksınız. Merak etmeyin.

Müşterilerimiz her türlü gelir grubundan ve her kesimi düşünmekteyiz. Ayrıca çok özel kampanyalarımız da müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir sıkça. Firmaların taşımacılık ihtiyaçlarında da bize güvenmeleri yerinde olur.

Malum ofis ve fabrika gibi iş yerlerinin taşınması gerçekten çok önemli profesyonellik ister. Bunların düzenli olarak toparlanması için firmamız tarafından yerinde keşif yapılmaktadır. Keşiften sonra gerekli muhafaza araçları, kullanılacak nakliye araçları ve personel planlaması yapılmaktadır. Bu şekilde mükemmel sonuçlar almaktayız.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE HİZMET SUNUYORUZ 

15 yıllık emeğin birikimiyle ülkemizin her iline hizmet sunuyoruz. Ülkemizin 7 bölgesinde yaz kış demeden parça ya da komple eşya sevkiyatı yapıyoruz. Amacımız müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak, onların memuniyetini sağlamaktır. Başta İstanbul ve bütün Türkiye olmak üzere bağcılarda hizmet bölgelerimiz:

Bağcılar Mahallesi, Bağlar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çınar Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, Evren Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Istoç Otomat Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstoç, Kazımkarabekir Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, Yüzyıl(100.Yıl) Mahallesi

BAĞCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağcılar evden eve nakliyat firmamızdan yardım almalısınız. Bağcılar nakliye firmamızda filomuz ve personelimizle en detaylı şekilde, sigortalı olarak taşımacılık yapmaktayız. Eşyaların tasniflenmesi ve cinslerine göre ayrılmasının ardından kırılmaması, çizilmemesi özetle hasar görmemesi için uygun ambalaj sistemlerimizi uygulamaktayız. Kolileme ve ambalajlama işlemlerimizde en modern malzemeleri tercih etmekteyiz.

Depolama için de firmamızdan yardım alabilirsiniz. EVDEN EVE firmamızda az eşyaların nakliyesi yani parsiyel taşımacılık da yapılmaktadır. En geniş odalı çok sayıda eşyaların olduğu evler için de yüklü araç kapasitelerimizin olduğundan emin olabilirsiniz.

Araçlarımız kapasiteli ve uzun mesafe yollarına da dayanıklıdır. Gerekirse soğutuculu, asla sarsılmayan, uzun mesafelere dayanıklı araçlarımızdan memnun kalacaksınız. Bağcılar şehirlerarası nakliyat çalışmalarımız da mevcut ve ülkemizin her yerine ulaştırma yapmaktayız. İstanbul çevresinde ve İstanbul dışında tüm ülkeye taşımacılık yapmaktayız

 

Bağcılar nakliyat fiyatları konusunda en ekonomik çözümleri, en uygun fiyatları da yine firmamızdan sizlere sunmaktayız. Kampanyalarımız ve bütçenize göre uygun fiyat ayarlamalarınız da sizin için çözümler sunmamızı sağlamaktadır.

Gelin sitemizden fiyat çizelgemizi inceleyin ve hesaplamalarınızı yapın. Mesafeye göre, eşya sayısına göre taşımalar yapılmaktadır. Mutlaka firmamızdan yardım alın, her zaman yanınızdayız.

Vizyonumuz

Bağcılar evden eve nakliyat firması olarak durmadan çalıştığımız bu başarıyı devam ettirip, Evden eve nakliyat alanında İstanbul başta olmak üzere bütün ülkemize faydalı hizmet sunmanın onurunu yaşamak, en büyük hedefimizdir. Bağcılar nakliyat firmasını her alanda ülkemize tanıtıp başarılarını kısa sürede pekiştirmek vazgeçilmez arzumuzdur.

Misyonumuz

Bağcılar’da kurulduğumuz günden bu yana en büyük nakliye portalı haline geldik. Çalışmalarımız düzenli ve belli programlar dahilinde yerine getirilmektedir. Hedeflerimize emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda en büyük güç kaynağımız, çalışan bu yolda ter akıtan personellerimizdir. Nakliyat sektörünün başarımızı bütün çalışanlarımıza borçluyuz.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Kuruluş

Bağcılar İlçesinde uzun zamandan beri hizmet sunan evden eve nakliyat firmamızın burada kuruluş yılı 2015 yılıdır. Firmamız çok eski bir geçmişe sahip olmasına rağmen önemli kaynaklarını kullanarak, İstanbul’un bir çok ilçesinde kendi şubelerini açmaya başlamış, Bağcılar evden eve nakliyat şubesini bu doğrultuda kurmuştur.