Aylık arşiv 28 Nisan 2019

ileadmin

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İşyeri nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine ekleyerek siz değerli müşterilerimizin tüm taşıma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla artık VİNÇ LİFT, ihtiyaçlarınızı da her zaman karşılayacak durumdadır…

Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız. Ve taşıma işleminde varil de kullanmamaktayız. Özellikle kırıla bilecek eşya ve mutfak gereçleri toparlarken ambalaj malzemesini  tek seferlik size özel kullanıyoruz. Kağıthane

Sertifikalı marangozumuz tarafından demonte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek ambalajlanarak numaralandırlır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.

Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır.

Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır. Kağıthane

Özellikle deri koltuklar taşınırken taşıyan firma ve personel profesyonel değillerse ambalajlama sistemleri koltuklarınıza geridönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.

İşi ev ve ofis taşımak olan personelimiz: Sertifikalı marangoz, elektirikçi, paketleme ve ambalajlama elemanları, taşıma elemanları ve her ekipte ekibinden sorumlu olan bir ekip sorumlusundan oluşmaktadır.

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık ve depolama hizmeti veren Firmamız; değerli eşyanızı, antikalarınızı, ev ve ofis eşyanızı, değerli arşivlerinizi ve sanat eserlerinizi titizlikle, dünya standartlarına uygun şekilde paketler ve taşır.

Şehiriçi Evden Eve

ETS TUR avrupa yakası evden eve nakliyat: Arnavutköy Taşımacılık, Avcılar Evden Eve Taşımacılık, Bağcılar, Bahçelievler Taşımacılık, Bakırköy Taşımacılık, Başakşehir Evden Eve Taşımacılık, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüp, Esenler, Esenyurt, Fatih Evden Eve Taşımacılık, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri Evden Eve Taşımacılık, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Tarabya, Etiler, Zekeriyaköy, evden eve nakliye.

ETS TUR anadolu yakası evden eve taşıma: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal Evden Eve Taşımacılık, Kadıköy, Maltepe Evden Eve Taşımacılık, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli Evden Eve Taşımacılık, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Moda, Göztepe, Erenköy, Kağıthane, Kavacık, Çekmeköy, Ömerli Evden Eve Taşımacılık, Kurtköy Evden Eve Taşımacılık, Gebze, Çayırova, Bayramoğlu, evden eve taşımacılık.

Ankara Nakliyat Fiyatları

ileadmin

Esenkent Evden Eve Nakliyat

Esenkent Evden Eve Nakliyat Yeni bir ev taşıma bir hayat değiştiren bir olaydır ve taşınma şirketi olarak Takım nakliyecilik seçerek her şey plana göre gideceğinden emin olabilirsiniz.
Evden Eve Nakliyat Esenkent Biz bireysel ihtiyaçlarına uygun bir yüksek verimli hizmet sunan türkiye ve istanbul gibi alanlarda merkezli bir aile tarafından işletilen evden eve taşınma ve depolama şirketidir.Evden Eve Nakliye Esenkent Biz sizin evinizin,tüm ihtiyaclarını büyüklüğü ne olursa olsun karşılamak için burdayız. Durum ne olursa,bizler ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm taşıma rkaldırma ve depolama hizmetleri kapsamlı bir seçim şeklinde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Esenkent Evden Eve Nakliyat bir gününde gelmesi gereken eşyalarınızı gerektiğinde acilseçsin sizlere hizmet verelim. Eşyaların teslim gerektiren gününde gerçekleşecek önceden rezerve edilecektir.sadece taşımak için birkaç öğe varsa, bizim kısmi yük hizmeti toplama ve teslimat maliyetli bir yöntem sağlar. Finansal tasarruf genellikle özel bir yolculuğa üzerinde bir tasarruf temsil önemli olabilir. Esenkent Nakliyat Eğer teslim tarihleri ve süreleri ile esnek olması mümkün sağlanması, bu yöntem de dikkate değer. Hizmet normalde rezervasyon kısa bir süre sonra tamamlanır ve bizim her zamanki yüksek standartlar her zaman geçerlidir.

Esenkent Evden Eve Nakliyat sizin eşyalarınız değerli olursa bizimle seyahat yarar sağlamak için gelme şansınız vardır.özel olarak tasarlanmış ambalaj malzemeleri geniş bir yelpazesine sahiptir. Bizim ambalajlayanların ve taşımacıların geçirdiği özel eğitim ve beceri denetimleri daha da huzurunuz için bu vaadini vurgulamaktadır.  Esenkent Nakliye Ambalaj, nakliye, depolama ve boşaltma – – ev eşyaları bize emanet edildiği tüm aşamalarında biz dikkatli gözetim özel bir önem ve hareket her zaman sorunsuz ve konforlu bir deneyim olmasını sağlamak için
Esenkent Evden Eve NakliyatEşsiz ve dayanıklı ambalaj malzemeleri bizim paketleme için özel eğitimden istanbulda deneyimi 10 yıllık,nakliyecilik zorlukları ambalaj her gün yenilikçi çözümler vardır.

Nakliyenin bir parçası olarak, biz nakliyecilik sorunsuz ‘İttifak için-İttifakı’ deneyim ve tek bir kontrol noktası müşterilerine sunmaktadır.’
Bizim çok yetenekli paketleme, bilgili satış temsilcileri ve geniş operasyonel ekipleri – – müşteri olarak size kalite vaatlerin her ayakta taşınma sanayi etrafında karmaşık lojistik döner gibi hizmetimiz. Bakımlı ve fit-için-amaçlı kaldırma araç filo hizmet sunumunda önemli bir rol oynar, ve yerlerde hangi biz kaldırılmasını tamamlamak için çok yönlü mini ve küçük kamyonlar var emin olabilirsiniz büyük kamyonlara kadar ulaşılmaz olacak en az bozulma ile.
Esenkent Evden Eve Taşıma Ünlü mavi, kırmızı-ve-renk kombinasyonu gündüz veya gece istanbul yollarında hemen tanınabilir ve bizim kamyonların cesur renkler müşterilerimiz bizim hizmet 10 yıla dayanan bize sahip güven gücünü vurgulamaktadır.
Bizim operasyonel personel size huzur vermek ve tecrübeli paketleme ekibimiz ailenin en değerli her parcası ilgilenir sürekli ilerleme güncel tutulacak.

ileadmin

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat İstanbul’da evden eve nakliyat sektöründe devrin bir hareketin parçası olmak istiyorsanız, bunu garantili temiz hassas bir hizmet vermekle başlar. 2005 yılında başlayan firmamız siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet ve fırsatları sunuyoruz. Beylikdüzü Nakliyat Bu zaten devam eden büyük bir gelişme potansiyeli ile kendi işi yaratmak için iyi bilinen ve saygın bir marka ne üzerine inşa etmek için zemin çalışmasıdır ve biz bunun için varız.

Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Burada amaç sektör Ortağı olmak değil bizi secen değerli dostlarımıza kaliteli sorunsuz bir hizmeti vermek. Bilidiğiniz gibi Beylikdüzü evden eve nakliyat sektöründe şikayetler çok olur nedeni ise deneyimli uzman elemanlarla değil günü birlik elemanlarla yaptığı sıkıntılı işlerle öne cıkar bu nedenle kurumsal kimlik olmak için elimizdeki tüm imkanları müşterilerimize hizmet,garanti olarak aktarmak.

Müşteri Çağrı Merkezi
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat İş Ortakları müşteri beklentilerini aşan ziyade mobilya taşırken dengelemek için çalışıyoruz. odaklanmak yardımcı olmak için, bizim merkez tabanlı çağrı merkezi müşteri sorularını yanıtlamak ama biz bizim telefonlar çalmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz markamızı teşvik değil sadece sözümüzün arkasında olmak için kararlıdır. Bizim çağrı merkezi personeli son derece müşteri soruşturma tüm yönleri ile ilgili eğitim verilmektedir. Beylikdüzü Nakliye Biz şimdi denemek ve her ne pahasına olursa olsun “kaygan satış komut dosyası” kullanmak istemiyoruz! Biz sadece potansiyel müşterilerin ne gerek bulma ve daha sonra taşınma ihtiyaçlarına doğrudan ve yukarı-ön çözümü sunmayı taahhüt ediyoruz.
Eğer müşteriler bakabilirim böylece diğer bir deyişle, biz rezervasyonlarda ilgilendirir. Müşterilerin doğrudan, bizim Web sistemiz üzerinden talep ve destek yardımı alabilirsiniz biz nasıl benzersiz bir rezervasyon hizmeti ile çalışmak

Pazarlama Programı
Beylik düzü Evden Eve Nakliyat Bizler önce iş olmuştur ve herkes iş ilişkilerinde kişisel tanınmasını sağlamayı nasıl bildiğini biliriz. Size devam eden çalışmaları sevk edilecektir işletmelere size tanıtmak için her düzenli ve yapılandırılmış vakit geçirmek için adadık Biz kendi iş çalışan ile el-ele gitmek gündelik zorluklar ve fırsatlar boyunca size rehberlik de burada.

ileadmin

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin eğyaları bizim için önemlidir bu yüzden sizin için önemli olan eşyalar, Bahçe şehir Nakliyat bizler korumak her zaman detay ve çabukluk bizim en dikkat olacağımız büyük ya da küçük olsun her birşeyin taşıma olduğunu ve Iyi donanımlı ve etkileri calışma arkadaşlarımız ve araç filosu ile muhafaza görevimizdir.bizim uzmanlık alanından yararlanın. Bahçe şehir Nakliye Tüm modern araçlar cep telefonları nerede olurlarsa olsunlar sürekli araç ve personel takip etmemizi ve gönül rahatlığıyla müşterilerimize sunmak birlikte verilir.

Taşınma ve Ulaşım Hizmetleri
Evden Eve Nakliye Bahçe şehir 10 yılı aşkın tecrübesi ile, kurulmuş bir taşınma firması Türkiye genelinde ve İSTANBUL genelinde, yerel, yerli ve ticari taşınmalar konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayız. Bahçe şehir Evden Eve Nakliyat Siz veya aynı şehir içinde eşya yük, ev veya iş taşınma, ya da kendinizi taşınma ve sadece profesyonel paketleme malzemelerini ihtiyaç olup olmadığını Yani, Takım Çıkarma sizin için doğru hizmeti verebiliriz. Yeni bir ev taşıma bir hayat değiştiren bir olaydır ve taşınma şirketi olarak Takım nakliyecilik seçerek her şey plana göre yapılacaktır bu konuda emin olabilirsiniz. Bahçeşehir Nakliye Hizmetleri Biz Bahçe şehir  evden eve nakliyat ve bireysel ihtiyaçlarına uygun bir yüksek verimli hizmet sunan Türkiye ve İstanbul taşınma alanlarda merkezli bir dost aile tarafından işletilen taşınma ve depolama şirketiyiz. Biz sizin mülkiyet, bütçeniz ya da evinizin büyüklüğü ne olursa olsun sorunsuz bir şekilde taşımak amacımız herkes, farklı ihtiyaçları olduğunu sizlere çözümler sunar. Durum ne olursa olsun, Takım Çıkarma bize ihtiyaçları olan tüm müşterilerimizin gereksimlerini karşılamak için tüm hareket kişiselleştirmek için izin verir taşınma ve depolama hizmetleri kapsamlı bir seçim olarak sizlere sunarız. Evden Eve Nakliyat Bahçe şehir Biz başka bir yerden bir yere dosya ekipman, mobilya,büro,ofis taşınması olup olmadığını deneyimli personel sağlamak, ya da başka bir binaya taşınmaya yardımcı olabiliriz. Iş araç gerektirmez olabilir ve biz işinizi ziyaret eder ve iç taşınma için sorunsuz olmasını sağlamak için, iş için size ücretsiz ziyarete bulunabilir ve tavsiyeler verebiliriz. Evden Eve Nakliyat Alternatif kendi denetçiler başkanlığında çalışan harici veya dahili hamle için yarım gün, bir gün bizim tam eğitimli personelleri kiralayabilirsiniz.

ileadmin

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Demtaş  Nakliyat ile Taşınmanın Kolay Yolu

Gündelik yaşamda bir şehirden başka bir şehre taşınmak veya bulunduğunuz şehirde ev değişikliği yapmak gibi temel bir ihtiyaca yönelik nakliye firmaları ile çalışılmak durumundadır. Bu durum karşısında anlaşılacak nakliye firmasının öncelikle güvenilir, bunun ardından ise hızlı ve ekonomik çözümler sunması da gerekmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti veren kurumsal firmalardan alınan hizmette sunulan profesyonel çözümler yoğun iş temposu içerisinde taşınmak için vakit ayırmakta güçlük çeken ve büyük bir iş yükü olarak görülen işlemi kolaylaştıran bir seçenek olarak yer alıyor. Öyle ki mevcut adreste paketlenen eşyalar, asansör sistemi ile araca yüklenmekte, yeni adreste aynı şekilde asansör sistemi ile daireye taşınmakta ve müşterinin isteğine göre paketler açılarak yerleştirilmektedir. Bu denli güvenli ve aynı zamanda ekonomik bir çözüm kısa sürede yeni adresinizde rahatlıkla yaşamanıza olanak sunmaktadır.

Ev taşımanın yanı sıra belirli bir süre için farklı bir şehre gitmek durumunda olan veya kullanılmayan eşyaların kaldırılması gerektiği durumlarda eşya depolama hizmetinden faydalanmak mümkündür. Yine bu konuda profesyonel olarak hizmet sağlayan firmadan hizmet alarak ihtiyacı çözümleyebilirsiniz. Bu hizmette belirli bir gün veya daha uzun vadeli sürelerce eşyalarınızın ilk günkü hali ile muhafaza edilme işlemi yürütülmektedir. Korunaklı depolarda, ambalajlı olarak saklanmakta olan bir veya birden fazla eşyanızı daha sonra talep ettiğiniz anda dilediğiniz adrese teslimatını isteyebilirsiniz. Aynı şekilde eşyanın depolanmasını istediğiniz zaman diliminde de evinizden teslim alınarak hizmet sunulmaktadır. Bu hizmette ekonomik fiyatlar ve depolama sürecine göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Ev eşyası veya depolama hizmeti dışında kişilerin önemsedikleri ve en hızlı hizmet alınması gereken nakliyat işlemi olan ofis taşıma işleminde de şirket sahibinin işini sekteye uğratmayacak çözümler yaratılmaktadır. Kısa sürede hizmet sunulurken, özellikle gece saatlerinde taşıma veya çalışma saatleri dışında taşıma gibi özel hizmet seçenekleri ile ihtiyacınızı çözümlemeniz mümkündür. Bu özel hizmette eşyaların zarar görmemesi için uzman personel,  doğru ekipman ve elbette ki sigortalı taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede ofis eşyalarınız alındığı andan teslim edileceği ana kadar sigorta kapsamında güvence altındadır. En kısa sürede, güvenli ve ekonomik fiyatlar ile nakliye hizmetini sektörde profesyonel isim olan https://www.demtasnakliyat.com.tr/aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Çağrı Merkezi :  444 4 703

İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Adres: İçerenköy Mah, Aydın Sk, No:8/3, 34752 Ataşehir/İSTANBUL
Tel      :  444 4 703
Gsm   : +90 532 246 89 93
E-Mail  : [email protected]

İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Adres: Büyükdere Cad kalkan Sok No:65/1 34394  Mecidiyeköy / İSTANBUL
Telefon:  444 4 703
Gsm    : +90 533 128 18 18
E-Mail   : [email protected]

ANADOLU YAKASI ŞUBE

Adres: Fındıklı Mah, İpek Sk, No:12, 34854 Maltepe / İSTANBUL
Tel      :  444 4 703
Gsm   : +90 531 628 79 76
E-Mail  : [email protected]

 

DEPO İLETİŞİM

İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Adres: Sultanbeyli 34930/ İSTANBUL
Gsm   : +90 531 628 79 76 (Depo Görevlisi)
E-Mail   : [email protected]

İSTANBUL AVRUPA YAKASI

Adres: Mecidiyeköy 34381/ İSTANBUL
Gsm   : +90 533 128 18 18 (Depo Görevlisi)
E-Mail   : [email protected]

 

ileadmin

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Sizlere verdiğimiz üstün kalite İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri ile rakiplerimizden git gide soyutlanıyor, vatandaşlarımızın nakliyat firması arayışlarında ilk tercih olarak bizleri görmesini sağlıyoruz. Biz firma olarak İstanbul nakliyat hizmeti verdiğimiz müşterilerimize para kazandıracak iş gözüyle bakmıyoruz. Hepimiz çeşitli sebeplerden dolayı evimizi taşıyoruz ve bu sürecin en rahat bir şekilde geçmesini istiyoruz. Bu yüzden sizleri çok iyi anlıyor ve buna göre hareket ediyoruz. Eşyalarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz, nakliyat sonrasında bile hizmetten ötürü iyi bir şekilde bahsedebileceğiniz firmamız ile sizlerde yeni evinize sorunsuz bir şekilde İstanbul ev taşıma hizmeti alarak taşınabilirsiniz. Firma olarak sizlere üstün kalite hizmet sunuyor, eşyalarınızın güvenliğinin yüksek seviyelerde tutulmasını sağlıyoruz. Hemen firmamıza ulaşın ve her geçen gün artan kalitemizden sizler de faydalanmaya başlayın.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Hizmet verecek olan firmanın bu alanda gerçektende tecrübeli ve yetkinlikli olması gerekmektedir. Firmamız ise gittiği her yoldan onlarca kez geçtiği için, artık memleketin her köşesine hakimdir. Eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemi görerek güvenliğinin maksimum seviyelere çıkartılması, eşyalara özel araç seçimi yapılması, uzman personellerin taşıma işlemini gerçekleştirmesi vatandaşlarımızın kaliteli hizmetler alması için gerekli hususlardır. Firma olarak bahsedilen her konuda uzmanlığımızın olduğu barizdir. Yılların tecrübesi ile verdiğimiz İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Eşyalarınızı firmamız kalitesiyle taşıtmak isterseniz bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firma olarak evi, eşyaları, nereden nereye ve nasıl taşınacağını bilmediğimiz hiç bir İstanbul evden eve nakliyat talebine net bir fiyat teklifi vermemekteyiz. Bu yüzden sizlere İstanbul evden eve nakliyat fiyatları konusunda ortalama bir teklif vererek onay alıyoruz. Onay alınmasının ardından hızlıca evinize ziyarete geliyoruz ve İstanbul eşya taşıma fiyatları hakkında konuşmaya başlıyoruz. Firmamızın ve müşterimizin en uygun gördüğü fiyata hizmetlerimizi sözleşmeyle resmileştiriyoruz ve süreç için ilk adımı atıyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetine özen gösteren, özel istek ve arzulara kulak veren, işini layığıyla yapan bir firmadır. O yüzden hemen firmamıza ulaşın ve İstanbul evden eve eşya taşıma konusunda aklınıza takılan ne varsa, evinizi taşıtmak için taleplerde bulunabilirsiniz. Firma olarak sizlere üstün kalite hizmetler vereceğimize eminiz. Referanslarımız da bu konuda ki kanıtlarımızdır.

ileadmin

İstanbul Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Fiyatları İstanbul

Yüksek katlı binalara veya giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü evden eve nakliyat seçeneğidir.

Eğer evinizde asansör yok veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise ve 4. kattan daha üstü bir kata taşınacaksanız eşyalarınızın iyiliği için asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bu kararı nakliyat firmanız ile beraber istişare ile vermenizi öneriyoruz.

İstanbul asansörlü Nakliyat İçin Teklif Al

Bu seneğin kullanılabilmesi için evinizin konumu ve eşyanın taşınacağı balkon veya pencerelerin uygun olması şartı gibi birde modüler asansörün kurulması için de bina çevresinin uygun olması gerekmektedir. Bazen evin önünde bulunan bir ağaç bile veya evinizin bulunduğu sokaktaki trafik akışı asansör kurulmasını engellemektedir.

Taşınacağınız eve asansör kurulabilir mi bu sorunun cevabını evinizin ve sokağın resimlerini her açıdan çekerek nakliyat firmanız ile paylaşırsanız bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz. Bu önlemleri almadan asansör evinizin kapısına kadar gelip kurulamayacağı anlaşıldığında geri gittiğinde bile size bir maliyet oluşturacaktır. Bu ekstra maliyetler için önlem almayı ihmal etmeyin.

Hangi Eşyalar Evden Eve Nakliyat Asansörüyle Taşınabilir?

Bu sorunun cevabı asansörün kurulacağı alan ile doğrudan ilgili bir durumdur. Nakliyat asansörleri genellikle balkon veya çift açılır pencerelere son zamanlarda yaygınlaşan fransız balkonlara kuruluyor. Eğer asansör balkona kurulduysa balkon kapınızdan geçebilen tüm eşyalar asansör ile taşınabilir. Ancak eğer balkon kapınız plastik doğrama (pimapen) ise aslında asansör ile taşınması gereken beyaz eşyalar ve koltuk takımınız bu kapıdan büyük olasılıkla geçmeyecektir. Bu eşyalar yine merdivenler kullanılarak taşınacaktır.

Evinizde fransız balkon var veya pencerenin her iki kanadı da açılıyorsa muhtemelen tüm eşyalarınız asansörle evinize taşınacaktır.

Bazen eşyaların taşınması için evde bulunan bir pencere taşınma sonuna kadar sökülüp taşınma bittikten sonra tekrar takılabiliyor. Bu seçeneklerinde olduğunu unutmayın. Eşyalarınızın asansörle taşınmasını istiyorsanız bu ihtimalleri de değerlendirin.

Rüzgarlı günlerde bu hizmeti almayı tavsiye etmiyoruz. Daha önce yaşadığımız bir tecrübe rüzgar nedeniyle altıncı kattan aşağıya düşen bir buzdolabına şahit olduk. Dikkatli olun.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat için en büyük pazar olsada asansörlü nakliyat için diğer şehirlere göre biraz geride kalmış. Örneğin İzmir veya Adana şehirlerinde asansörlü nakliyat sektörde standart bir hizmet haline gelmişken İstanbul evden eve nakliyat için hala bir lüks olarak sunulmaktadır. Şehrin nüfusuna ve sektörün büyüklüğüne göre çok az modüler asansör hizmet vermektedir. Buda aslında asansörlü nakliyat isteseniz de taşındığınız gün için müsait bir asansör aracı bulamayacağınız anlamına gelebiliyor.

İstanbul Asansör Fiyatları: 350 – 600 TL

Peki İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları ne kadar? Taşınma fiyatınıza ek 350 – 600 TL arası bir ödeme yaparak asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul’da fiyatlar diğer illerimize göre pahalı kalmaktadır. Bunun nedeni hem az hizmet verenin olması hemde çok talep olması ile fiyatlar biraz yüksek.

Bu fiyatlar asansör kamyonetinin bulunduğunuz yere kadar ne kadarlık bir yakıt yakacağı ile orantılı olarak değişmektedir.

İstanbul’un Hangi İlçelerinde Asansörlü Nakliyat Hizmeti Verilmektedir?

Asansörün ücretini ödediğiniz taktirde istediğiniz ilçeye götürebilir ve orada hizmet alabilirsiniz.

Ancak istanbul’da asansörlü nakliyatın yoğunluk kullanıldığı bölgeler vardır. Bu ilçelerin başında Beylikdüzü ilçesi gelmektedir. Yüksek katlı binaları ve bu binalarda yük asansörünün bulunmaması nedeniyle Beylikdüzü evden eve nakliyat için sıklıkla asansör hizmeti kullanılmaktadır ve bu bölgede kolayca asansör kiralayabilirsiniz.

Beylikdüzü ilçesinden sonra en çok asansör kullanılan ikinci ilçede Ataşehir’dir. Ataşehir’de yine yüksek katlı binalara sahip bir ilçedir. Ataşehir evden eve nakliyat için de asansör kiralamak diğer ilçelere göre nispetten uygun ve daha kolaydır.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Avantajları

– Daha rahat bir taşınma deneyimi sunar.

– Çalışan işçiler daha az yorulduğu için daha aktif çalışırlar.

– Eşyalarınız merdivenden taşınmaya göre daha az yıpranmış olur.

– Taşınmanız daha kısa sürede tamamlanmış olur.

– Komşularınızı ve çevrenizi daha az rahatsız etmiş olursunuz.

– Merdiven boşlularının taşınma sürecinde zarar görmesi gibi bir endişeniz olmaz.

– Bina yönetimi ile daha az sorun yaşayarak taşınmayı bitirirsiniz.

Sadece birkaç eşya taşımak için veya binadan başka türlü çıkarılamayan eşyalar için vinç kiralamak daha ucuza gelebiliyor. Bu seçeneği de nakliyat firmanız ile görüşerek kararlaştırabilirsiniz. Binadan çıkarılamayan bir buzdolabı için veya koltuk takımı için vinç kiralamak hem daha ucuz hemde daha hızlı erişebileceğiniz bir hizmet.

İstanbul asansörlü nakliyat fiyatlarını öğrenmek ve nakliyat firmalarından fiyat teklifleri almak Enakliyat ile çok kolay formu doldurun teklifler gelsin.

Eşya Taşıma Asansör Çeşitleri

Araç Üstü Modüler Asansör:

Araç üstü modüler nakliyat asansörü

Bu seçenek özellikle yüksek katlar için ideal olmakla beraber ülkemizde en çok tercih edilen asansör çeşitlerindendir. Bir aracın şasesine monte edilen asansör ihtiyaç doğrultusunda istenilen yere gider ve hidrolikler ile asansör raylarını istediğiniz kata uzatarak eşya taşımayı sağlar. Bu seçenekte 14. kata kadar uzanan versiyonlar mevcut. 55 metreye kadar araç üstü asansörler mevcuttur. 400 kilograma kadar yük taşıyabiliyor.

Römork Asansör:

Römork asansör

Bu seçenek kendi tekerlek ve denge ayaklarına sahipken istenilen yere taşınması için bir aracın arkasına bağlanması ile transfer edilir. Çok yüksek katlara da pek tercih edilmese de 10. katlara kadar bu asansör ile hizmet vermeniz çok kolay. 37 metreye kadar çeşitleri mevcuttur. 250 kilograma kadar yük taşıyabiliyor.

Araç İçi Nakliyat Asansörü:

Araç içi nakliyat asansörü

Bu asansör genellikle nakliyat kamyonunda taşınır ve ihtiyaç olması halinde istenilen binaya işçilerin yardımı ile kurulur. Şebeke elektriği ile çalışan bu asansör için evden uzatma kablo ile elektrik sağlanır ve eşyaların taşınması sağlanır. Diğer iki seçeneğe göre daha az katlarda tercih edilir. Genellikle 7.kat veya daha üstünde kullanılması tavsiye edilmez daha alt katlar için kullanılmasında bir sakınca yoktur. 200 kilograma kadar yükleri güvenle taşıyabilirsiniz.

Apartman Asansörleri

Yaşadığımız binaların yüksekliği arttıkça asansörlerin sayısı ve hacimleri artıyor. Bu binalarda iki çeşit asansör mevcut nispetten küçük olan ve sekiz kişinin içine sığabileceği büyüklükte olanlar insan taşımak için tasarlanmıştır. Birde daha büyük asansörler var bunlar da insan taşısada yük taşımak için idealdirler. Bina yönetimleri asansörün çeşidine göre nispetten küçük asansörlerde kesinlikle yük taşınmasına izin vermiyorlar. Ancak yüksek katlara eşya taşımakta gerçekten çok zahmetli bir iş olduğu için nakliyat firması verdiği fiyat teklifinde eşyanın taşınacağı katı dikkate alarak hesaplama yapar. Eşyanın taşınacağı kat arttıkça fiyat teklifi de artmaktadır.

İnsan ve yük asansörleri

Yüksek katlı binalara eşya taşıyacaksanız nakliyat firmasına bina asansörünün kullanılıp kullanılmayacağını bina yönetimine danıştıktan sonra bilgi vermenizi öneriyoruz. Nispetten küçük asansörlerde firma teklif verirken yinede bir fiyat farkı ön görür. Çünkü tüm eşyaların o asansöre sığmayacağını düşünür. Ancak firmayı asansörün büyüklüğü hakkında doğru bilgilendirirseniz daha doğru fiyat teklifleri alabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz binada yük asansörü varsa nakliyat firmasına bu durumu mutlaka bilgi verin. Böylece nakliyat firması yüksek katlara taşınma nedeniyle sizden ekstra bir ödeme talep etmeyecektir. Çünkü yük asansörü ile tüm eşyaları kolayca taşınacağını bilir.

Artık taşınmaya hazırsanız sizin için nakliyat firmalarından 2 dakikada 10’dan fazla​ teklif toplamaya ne dersiniz?

En İyi Nakliyat Firmalarından Ücretsiz Fiyat Teklifleri Alın!

 

İstanbul Asansörlü Nakliyat Timuroğlu nakliyat istanbulda ilk asansörlü sistem getirmiştir istanbulda hertürlü bina da kurulumu çok kolay 3 adet asansörlü hizmettile hizmet sunmakta istanbulda bildiğimiz gibi eski binalar çok geneli eşyalar nerdivende zarar gormekte ama timuroğlu nakliyat bu olaya elmatı asansörlü nakliyat hizmetini istanbul getirmiştir eşyalarınız %0 derecede zarar görmeden taşınmakta yuksek katlarda merdivende taşınan eşyalar geneli %90 zarar görme riski vardır ama istanbul asansörlü taşımacılıkta %0 derecede zarar gormekte firmamız asansörlü taşımacılıkta nasıl yapılamta kısa kısa video larla sitemizde yer almakta

Video oynatıcı
00:00
00:35

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat
İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat özellikle yüksek katlarda, yükleme ve boşaltma hız ve kolaylığı sağlayan asansörlü nakliyat çeşididir. Son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz Asansörlü taşımacılıktır. Özellikle bina yük asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda eşyaların yükleme ve boşaltma işleminde hasar görme olasılığı çok yüksektir. Firmamız, portatif asansör ve seyyar asansör aracı ile hizmet vermekte ve böyle bir olumsuzluğun önüne geçtiği gibi, taşınma işleminin önemli oranda daha kolay ve daha hızlı olmasını sağlamaktadır. Asansörlü Nakliyat Tercih Nedenleri; Taşınma sırasında bina içinde ve merdivenlerde herhangi bir hasar oluşma ihtimaline fırsat vermemek. Bina içi yük asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda yükleme boşaltma zamanını kısaltarak, taşınma işleminin kısa sürede bitirilmesini sağlamak. Yükleme ve boşaltma işlemleri esnasında eşyaların zarar görmesinin önüne geçmek. Bina sakinlerine rahatsızlık vermeden yükleme boşaltma işlemini gerçekleştirmek. Büyük ebatlı eşyaların eve giriş çıkışlarında oluşabilecek zorlukları ortadan kaldırmak. Bina asansörünü kullanma ihtiyacına gerek kalmaması. Verimli ve stressiz nakliye işlemi sağlaması. Asansörlü nakliyatta İstanbul firması gelişmiş teknolojisi ve alt yapısıyla daima siz müşterilerinin isteklerini karşılamaya devam edecektir. Timuroğlu Nakliyat müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimize son teknoloji taşıma ekipmanları ile profesyonel ev taşımacılığı hizmeti vermekteyiz Asansör sistemi sayesinde eşyalarınız evinizin balkonundan veya salon camından dışarıya tahliye edilerek araca yüklenerek taşınır. Böylelikle eşyalarınız hiçbir yere temas etmeden hızlı ve güvenli olarak taşınmış olur. 20 Kata kadar çıkabilen asansörlerimizle sizlere en hesaplı fiyatlarla asansörlü ev taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Asansör kurulumu yapılabilmesi için evinizin önünde aracımızın yanaşabileceği müsait bir alanın olması gerekir. Asansörlü Nakliyat öncesinde muhakkak firmamızı arayarak ekspertiz talebinde bulunmanız gerekmektedir. Asansörlü Nakliyat hakkında daha ayrıntılı bilgi için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

ŞEHİR İÇİ ASANSÖRLÜ EŞYA NAKLİYATI

Asansörlü vinç yardımıyla bütün eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımaktayız.
Çok rüzgarlı havalarda asansör kurma işlemini çevre ve insan güvenliği açısından yapmıyoruz.

Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında taşımaktayız. Eşyalarınızın gideceği yere ve binanın katlarına göre büyük yada küçük asansörlü vinçler kullanmaktayız. Eşyalarınızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen önceden arayıp fiyat bilgisi sorunuz. Asansörlü nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ücretini talep etmekteyiz. Hiçbir ilave ek ücret taleb etmemeyi garanti ediyoruz.

Tüm Ağır-büyük-kaba eşya taşıma ve nakliyat işlerimizi sözleşmeli ve sigortalı yapmaktayız. İsmimiz garantimiz Cayhan TUZCUOGLU 4445537 arayın asansörlü nakliyat ve taşımacılık işini bizimle sorunsuz zahmetsiz ve stressiz olarak garantili çözüme ulaştırın. İşin ağır kısmını bize bırakın.

Karşılıklı anlaşılıp, sözleşmeli olarak eşyalarınız garantili ve sigortalı olarak asansörlü vinçler yardımıyla taşınmaktadır.

Taşıdığımız bütün ürünler ister küçük parça, ister büyük parça firmamızın garantisi altındadır. Yapamıyacağımız hiç bir şeyin altına imzamızı atmıyoruz. Bütün taşınacak eşyalarınız önceden kendi ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamaktayız.Taşınacak eşyanın büyüklüğü yada küçüklüğü, yüksek bina, uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmez. Evden eve asansörlü nakliyat sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip taşımaktayız.

Asansörlü taşıma işini sigortalı ve garantili yapmaktayız. Her zaman ilk önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir. İstanbulun her yerine asansorlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın boyutuna ve binanın yüksekliğine göre uygun araçlarımızdan birini kullanarak bütün eşyalarınızı asansörlü vinç yardımıyla taşımaktayız. Taşıma esnasında bütün sorumluluk firmamıza aittir. Sizde istanbulun nersinde olursanız olun bir telfon açarak asansörlü nakliyat hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. CayhanTUZCUOGLU : 444 55 37 asansörlü nakliyat ve işten işe evden eve nakliyat hizmetleri.

Şehir dışında gideceğimiz bölgeye göre o bölgedeki uygun bir vinç şirketiyle önceden anlaşıp bütün sorumluluğu kendimiz alıyoruz. Varış yerine ulaştığımızda asansörlü vinç yardımıyla, kendi personelimizle eşyalarınızı güvenle vinç yardımı ile eşyalarınızı istediğiniz kata çıkartıyoruz. Asansörlü eşya nakliyatı sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız.

ŞEHİR DIŞI ASANSÖRLÜ NAKLİYATI

Dış cepheye kurulan asansörlü vinç yardımıyla bütün eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımaktayız.

Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında taşımaktayız. Eşyalarınızın gideceği yere ve binanın katlarına göre büyük yada küçük asansörlü vinçler kullanmaktayız. Eşyalarınızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir.
Lütfen önceden arayıp fiyat ve müsaitlik bilgisi sorunuz.

Şehirler arası nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ücretini talep etmekteyiz. Hiçbir ilave ek ücret taleb etmemeyi garanti ediyoruz.

Şehir dışında gideceğimiz bölgeye göre o bölgedeki uygun bir vinç şirketiyle önceden anlaşıp bütün sorumluluğu kendimiz alıyoruz. Varış yerine ulaştığımızda asansörlü vinç yardımıyla, kendi peronelimizle eşyalarınızı güvenle vinç yardımı ile eşyalarınızı istedğini kat a çıkartıyoruz.

anlaşıp Tüm Ağır-büyük-kaba eşya taşıma ve nakliyat işlerimizi sözleşmeli ve sigortalı yapmaktayız. İsmimiz garantimiz Cayhan İNALKAÇ 0532 362 0016 arayın asansörlü nakliyat ve taşımacılık işini bizimle sorunsuz zahmetsiz ve stressiz olarak garantili çözüme ulaştırın. İşin ağır kısmını bize bırakın.

Karşılıklı anlaşılıp, sözleşmeli olarak eşyalarınız garantili ve sigortalı olarak asansörlü vinçler yardımıyla taşınmaktadır.

Şehir dışına taşıdığımız bütün ürünler ister küçük parça, ister büyük parça firmamızın garantisi altındadır. Yapamıyacağımız hiç bir şeyin altına imzamızı atmıyoruz. Bütün taşınacak eşyalarınız önceden kendi ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamaktayız.Taşınacak eşyanın büyüklüğü yada küçüklüğü, yüksek bina, uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmez. Evden eve asansörlü nakliyat sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip taşımaktayız.

Şehir dışı asansörlü taşıma işini sigortalı ve garantili yapmaktayız. Her zaman ilk önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir. İstanbulun her yerine asansorlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın boyutuna ve binanın yüksekliğine göre uygun araçlarımızdan birini kullanarak bütün eşyalarınızı asansörlü vinç yardımıyla taşımaktayız. Taşıma esnasında bütün sorumluluk firmamıza aittir. Sizde istanbulun nersinde olursanız olun bir telfon açarak asansörlü nakliyat hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. CayhanTUZCUOĞLU : 0532 362 00 16 asansörlü nakliyat ve işten işe evden eve nakliyat hizmetleri.

Şehir dışı asansörlü eşya nakliyatı sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız.

Şehir dışı asansörlü ev yada işyeri eşya taşıma işini sigortalı ve garantili yapmaktayız. Her zaman ilk ve tek önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.www.ozfilonakliyat.com.

KİRALIK ASANSÖR HİZMETİ

OPERATÖR: 0532 545 43 77

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT evden eve nakliyat olarak sizlere dünden bugüne başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Güven ve kalitenin adresi firmamız sunduğu hizmetlerle sizlere başarılı bir nakliyat işlemi sunmaktadır. Daima güvenceli çalışan firmamızın hizmetlerinden biri asansörlü evden eve nakliyat hizmetidir. Firmamız asansörlü evden eve nakliyat hizmetini taşımanın zorlaştığı durumlarda kullanmaktadır. Eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesi için firmamız taşıma işlemini özenle gerçekleştirmektedir.
Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Firmamız evden eve nakliyat hizmetini sunarken uzman kadromuz organize bir şekilde taşınır. Nakliyatı yapılan eşyalarınız paketlendi taşındı ve ulaşacağı yere geldi. Fakat eşyalarınızın taşınacak kat yüksekliği fazla ise eşyalarınızın en iyi şekilde taşınması için alternatif bir taşıma hizmetini size sunmaktayız.

Asansörlü Taşıma Nasıl Oluyor?

Siz değerli müşterimiz bunu kabul ettikten sonra firmamız asansörlü taşıma işlemine başlar. Uzman personellerimiz araçlardan uzatılan uzayan araç sayesinde eşyalarınızı dilediğiniz kata taşır. Kat belirlendikten sonra eşyalar dengelenerek ve bölünerek son derece teknolojik taşıma aracıyla taşınmaya başlar. Eşyalar gerekli kata ulaştıktan sonra personellerimiz tarafından asansörlü araçtan özenle indirirler. Devamında eşyalar asansörlü taşıma ile istediğiniz kata taşınmaya devam eder.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Avantajları Nelerdir?

Firmamız eşyalarınızın taşınacak yere daha güvenli şekilde ulaşması için asansörlü hizmeti size sunar ve bu işlem başlar ve tamamlanır. Asansörlü taşıma işlemi sırasında avantajlar ve olumsuzlukların olup olmadığı aklınıza gelebilmektedir. Asansörlü taşıma ile eşyaların zarar görme ihtimali nerede imkansızlaşır. Kat sayısının fazla olduğu bir alanda eşyaları taşımak oldukça güçtür. Bu durumda eşyaların zarar görme ihtimali vardır. Fakat asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile bu ihtimal ortadan kalkar.

HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT Evden eve nakliyat firmamız ile sizlere evden eve nakliyat hizmeti vermekten memnuniyet duymaktayız. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için diğer hizmetlerimizde okumanızda fayda vardır. Güvenli bir nakliyat hizmeti için Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat firmamızı seçin.