Evden Eve Taşımacılık ve Nakliye Hizmetleri

İstanbul Evden eve nakliye

Nakliyat işlerinde genellikle işi yapan kişiler müşteri memnuniyetini sağlamak için birçok hizmeti de beraberinde verirler. Bununla birlikte Nakliyat iş olarak yapıldığında taşıma, paketleme, depo vb. hizmetleri de beraberinde sunduğunda nakliyat şirketi bu işten daha fazla kişiye hizmet verme olanağı bulmaktadır. Nakliyat firmaları bu hizmetlerle birlikte taşınması zor ve hassasiyet isteyen eşyaların taşınmasında nakliyat sigortası yapabilen nakliyat firmaları ile çalışmak istemektedirler.

Nakliyat sigortası nedir?

Nakliyat sigortası, eşyaları bir yerden başka yere taşınması sırasında oluşabilecek hasar ve risklere karşı güvence altına alan bir sigorta çeşididir. Taşımacılık ihtiyacını artması ve gelişmesiyle birlikte nakliyat sigortasını gerekli kılmıştır. Taşıma sırasında riskli mallar nakliyat sigortasıyla güven altına almaktadır.

Nakliyat sigortası neden yapılmalıdır?

Çarpmadan doğacak zararlar, soygun, bozulma, çürüme, kaybolma gibi nedenlerden dolayı taşımacılık sektöründe nakliyat sigortası yapılmaktadır.

İstanbul’da nakliyat firmaları Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında hizmet vermektedirler. Nakliyat firmalarının birçoğu kendi nakliyat platformunu kullanmaktadır ve reklamlarını genel nakliyat platformlarında yayımlamaktadırlar.

Nakliyat Nedir?

Nakliyat eşyaların, araçlarla, bir yerden taşınacak adrese taşıma işidir. Nakliyat veya taşımacılık olarak kullanılmaktadır. Genelikle yük taşımacılığı yapan sektörler nakliyat olarak kullanmaktadır.

Nakliyat aracı kiralama ile birlikte taşıma sırasında ihtiyaç duyulan personel veya gerekirse nakliyat asansörü ile birlikte kiralama yapılmaktadır.

Evden eve taşıma hizmetlerinde nakliye fiyatları eşyaların bulunduğu evin katı, asansörlü olup olmaması, eşya miktarı, taşınacak evle ilgili detaylar ve mesafe göz önünde bulundurularak oluşturulur. Nakliye ve taşıma ücretleri çalışacak personel sayısı zamanlama ve dahili, harici hizmetler ile birlikte farklılık göstermektedir. Dikkat edilmesi gereken şey; sonrasında ek bir ücret talep edilmemesi, verilecek hizmetin içeriği, nakliyat şirketinin güvenli olup olmadığı önemlidir.

Nakliyat için kullanılacak nakliyat araçları ve nakliyat arabaları, taşıma eğer ambar gerektiriyorsa nakliyat ambarları var mı yok mu ve durumları ile ilgili bilgilerin net olması gerekmektedir.

Nakliyat firmalarının büroları var mı ve aradığınız iletişim numarası komisyoncuya mı ait yoksa nakliyat firmasına mı ait onu da net bilmekte çok fayda olacaktır. Şikayet ettiğiniz de firma yetkilileri gerekeni yapacaklar mı yoksa kendilerini mi savunacaklar bununla ilgili de öngörülü olmakta fayda vardır. Kurumsal kimlik sahibi firmalarla çalışmak bu yüzden önemlidir.

İstanbul Nakliyat Şirketleri bünyesindeki firmaları yaptığı hizmetler arasında; Evden Eve NakliyatŞehirler Arası NakliyatŞehiriçi NakliyatOfis İşyeri TaşımacılığıSigortalı Eşya TaşımacılığıEşya Depolama sayılabilir. Bu hizmetler ile birlikte firmalar birçok hizmeti de sunmaktadır. Yaşadığınız sorunları firmalarla görüşerek kalitenin artmasında sektörün gelişmesinde katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

İstanbul Nakliyat Şirketleri
Average rating:  
 4 reviews
by Mert Kaynar on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Merhaba arkadaşlar, Evden Eve Taşımacılık ve nakliyat hizmetleri ile iş arkadaşımın tavsiyesi üzerine hizmet almaya karar verdim. Firma ve personeller gerçekten çok ilgili ve samimi kişiler verdikleri hizmetten dolayı teşekkür ederim. Kullandıkları paketleme ve ambalajlama ürünleri kaliteli ve onaylı ürünler. Böyle kaliteli hizmet için tekrar teşekkür ederim.

by Ervanur Işıklar on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Merhabalar , Evden Eve Taşımacılı ve Nakliye hizmetleri ile taşındım. Çok memnun kaldım. Taşınma günü tam vaktinde gelerek hızlıca planı anlatarak ustaca eşyalarımı paketleme işlemi uygulayarak dikkatlice araca yüklediler. Kısa zaman için de taşınma işlemini bitirdiler.Gerçekten aldığım en iyi evden eve nakliyat hizmeti sizlere kesinlikle tavsiye ederim.

by Melih Aparı on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Firmanız ile evde eve nakliyat hizmetleri neler , bünyesinde bulunan hizmetleri öğrenip firma seçerken dikkat etmem gereken hususları öğrenmek içimi rahatlatarak güzel bir hizmet almamı kolaylaştırdı Gerçekten teşekkür ederim böyle aydınlatıcı yazı için sayenizde rahat bir hizmet alacağım. Nakliyat nedir , sigortalı nakliyat , gibi pek çok bilgi edindim çok memnun kaldım.

by Berk Şener on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Firmanızın yazdığı yazı gerçekten çok güzel nakliyat nedir , nakliyat sigortası nedir neden yapılmalıdır anlatması beni çok etkiledi sayenizde alacağım hizmette dikkat etmem gerektiğini öğrendim size çok teşekkür ederim stressiz bir hizmet için sizin açıklamalarınıza dikkat edeceğim.

Author: admin