Eyüp evden eve nakliyat %25  fiyat indirimi ile kaliteli taşınmanın fırsatını kaçırmayın. Erken rezervasyon halinde daha düşük kampanyalarımızdan haberdar olmak için çağrı merkezimizi arayınız. 

Covid19 Kapsamında Hijyenik Taşıma Hizmetlerini Geliştirdik.

Eyüp evden eve nakliye hizmetlerimiz İstanbul’un her semtinde olduğu gibi tüm hızıyla devam ediyor. Eyüp ilçesinde son yıllarda evden eve nakliyat hizmetleri bir hayli durgunlaştı. Bunun ana nedeni ise bu ilçede büyük evden eve nakliyat araçlarının semtin dar sokaklarına sığmaması olabilir. Bunun sonucunda bir çok müşteri küçük kamyonetlerle sabahtan akşama kadar ev taşıma eziyeti ile seferler atmaktadır.

Halbuki İstanbul’un dik yokuşlu ve dar sokaklarına sahip semtlerde firmamız bir takım önlemler alarak tedbiri elde bırakmamıştır. Servis aracı denen küçük kamyonetlerle büyük araçlara evinizin yakınında bulunan bir yerde aktarma yapılır. Böylece büyük araç eşyalarınızın tamamını servis aracımız sayesinde aldıktan sonra yeni adresinize gitmek için yola koyulur. Burada bir takım hizmetlerimiz hakkında bilgi verecek olursak, eşyalarınız taşınmadan önce profesyonel taşıyıcı ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde paketlenir.

EYÜP Nakliyat’a Hoşgeldiniz.

Özellikle son yıllarda artan korsan nakliyeciler ve nakliyat firmaları konusunda bir hayli titiz davranan firmamız ucuz evden eve nakliye ya da Eyüp ucuz nakliyat gibi köşe başında duran korsan ya da sadece ticari kaygısı olan evden eve taşıma firmalarına dikkat etmeleri son derece önem arz etmektedir.

İYİ Düşün, İYİ Taşın!