İstanbul Eyüp, Göktürk merkezli olan, İstanbul ve çevresinde size taşımacılık hizmeti sunan firmamızdan, siz de hizmet alabilirsiniz. Evden eve nakliyat Göktürk olarak, evlerin taşınması, parsiyel taşımacılık, ofis taşımacılığı, depolama, parça eşya taşıma gibi birçok hizmetle sizinleyiz. 7/24 ulaşılabilir olan sitemizden ve telefonlarımız üzerinden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Personelimiz deneyimli ve profesyoneldir.

Göktürk Kemerburgaz evden eve nakliyat fiyatlarında buy yıl özel %30 indirimli fiyatlar ile ev taşıma ve depolama hizmetlerimiz devam ediyor.

  • Göktürk Nakliyat
  • Göktürk Evden Eve Taşıma
  • Göktürk Nakliyat Şirketleri

Göktürk nakliyat olarak amacımız, müşterilerimizin eşyalarının özenle taşınması, korunması, ambalajlanması ve yeni adrese özenle yerleştirilmesidir. Uzman personelimiz, eşyaların tasniflenmesi ve çeşitlerine göre ambalajlanması konusunda eksiksizdir. Araçlarımız da yolların durumuna uygun, birçok eşyanın taşınması için uygun kapasitededir. Bakımları ve sigortaları da yapılmaktadır. Genel anlamda, eşyalarınızın da sigortalı olarak taşındığını belirtelim. Parsiyel taşımacılık olarak çok az eşyalı evlerin taşınmasından, dört, beş odalı çok eşyalı evlerin taşınmasına kadar birçok farklı aralıkta eşya taşımaktayız. Göktürk evden eve taşımacılık firmamızla, bugüne kadar hem kişi, hem kurum noktasında sizlere yardımcı olmak için hazırız.

 

Göktürk Ev & Ofis Taşıma Hizmetleri

Personelimizden kaynaklanan hatalar ve sorunların da firmamızın sorumluluğunda olduğunu belirtmek isteriz. Fiyat aralıklarımız da uygundur ve memnun kalacaksınız. Göktük ev taşıma ya da ofis taşıma işlemleriniz firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Göktük parça eşya taşıma gerek şehir içi gerekse; şehirler arası nakliyelerde en çok tercih edilen şirket konumundadır. Firma profilimizi detaylı bir şekilde araştırıp tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

Göktürk – Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Hizmetleri 7. Yıl!

Göktürk evden eve nakliyat firmaları sizi taşınma süresinde mağdur etmemek için her geçen gün hizmetlerine yenilikler ekleyerek yoluna devam etmektedir. Müşterilerini memnun etmek için güler yüzlü ve işini dikkatli bir şekilde yapan personeli ile küçük olan eşyalarınıza kadar hepsini özen içinde kaliteli ambalajlar ile paketleyip zarar görmesini engellemektedirler. Göktürk evden eve taşıma uygun fiyatları ile size kesinlikle cazip gelecektir. Piyasadaki firmalara kıyasla çok daha uygun rakamlara çalışmaktadırlar. Söz verdiği gün ve saatte verdiğiniz adrese intikal ederek bir an önce işlerini yapmaya başlarlar ve kısa sürede kendinizi yeni evinizde bulursunuz. Zahmete girmeden, yorulmadan, stres yaşamadan bu süreci en iyi şekilde geçirmek istiyorsanız tercihinizi kesinlikle Kemerburgaz evden eve nakliyat için kullanırsanız asla pişmanlık yaşamazsınız.

Kullandıkları asansör sistemi ile evinizdeki büyük çaplı eşyaları zarar görmeden ve zaman kaybı yaşamadan taşımaktadırlar. Sizin de kafanıza takılan herhangi bir soru ya da endişelendiren bir durum olursa iletişim numaralarından arama yaparak dilediğiniz kadar bilgi alarak içinizin rahatlamasını da sağlayabilirsiniz. Göktük Kemerburgaz evden eve nakliyat ile eşyalarınız sizlere yakın olan ve güvenebileceğiniz nakliyat şirketimizin gözetimi altındadır. Taşınma süreci boyunca eşyalarına kendi eşyalarımız gibi özen gösteriyoruz. Taşıma talebi için bizlere ulaşabilirsiniz.