İstanbul Evden eve nakliyat firması; Herhangi bir semtte ikamet ederken çeşitli sebeblerden dolayı(iş değişikliği, atanma, tayin olma ,kirada ilken ev alma vb..) sebeblerden dolayı göçünü başka bir eve taşımak durumunda olan ailelerin eşyalarını nakliye işini yapan firmaya evden eve nakliyat firması denir. Türkiye’de evden eve nakliyat firması olarak faaliyet göçteren binlerce firma vardır.

İstanbul asansörlü nakliyat firmaları kendi usullerine göre bir çok çalışma metotları uygularlar. Kimi nakliyat firmaları ev eşyalarını paketlemede klasik yöntemleri uygularken kimileride modern yöntemlere ayak uydurmuşlardır. Evden eve eve nakliyat firmaları Türkiye’nin her yerinde aynı hemen hemen aynı çalışma koşulları ile çalışırlar.Taşımacılık yapan firmaların arasında siz değerli müşterilerinde fark ettiğini gibi bir çok değişik yöntem vardır. Teknolojinin ilerlemesi ile şuan birçok nakliyat evden eve nakliyat firması asansörlü taşımacılığa geçiş yapmaya çalışmaktadır.Ancak asansörlü taşımacılık yapılabilmesi için sadece nakliyat firmasının asansör bulundurması yeterli değildir.Asansör ile taşınacak eşyaların ve taşıma yapılacak her iki evinde asansör ile nakliye yapılabilmesine uygun olması gerekmetedir.Yani şuan bir çok evden eve taşıma firmasının asansörlü taşımacılığa geçmemesinin sebebi binaların bu sisteme hazır olmamasıdır.

Türkiye’nin bir çok semtinde faaliyet gösteren evden eve nakliyat firmaları gibi İstanbul’da da sizlere hizmet veren İstanbul asansörlü nakliyat taşımacılıkta bir çok yeniliğe açık bir firmadır.İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında İstanbul TAŞIMACILIK eşyalarınızın güvence altında taşınmasını yapabilmek için tüm gerekli tedbirleri alarak sigortalı nakliyat firmasıdır.

İstanbul evden eve nakliyat firmalarının dikkat etmediği bir çok önemli noktaya dikkat etmekteyiz.

Bunları sıralamaka gerekirse eğer:

  1. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak öncelikle eşyalarınızı taşıyacak aracımızı eşyanızın durumuna göre ayarlar ve eşyalarınız taşıma sırasında zarar görmemesi için düzgün ve sıkı bir şekilde istiflenir
  2. İstanbul evden eve nakliyat firması olara dikkat ettiğimiz ikinci bir nokta ise eşyalarınız paketlendikten sonra binadan indirilirken özel aparatlarımız ile taşınır.Taşıma esnasında merdivenlerde sorun çıkaracak yerler tespit edlip o bölgeler için özel taşıma yöntemleri uygulanır.
  3. İstanbul evden eve nakliyat firmalarından farklı olarak eşyalarınızı taşımadan önce mutlaka listeleriz.Bu listelememiz sayesinde eşyalarınız nakliyat işleminden sonra gözden gözden geçirilir ve eksik olma durumlarında maddi manevi yapılması gereken yapılır.

V.İ.P nakliyat firmamız bu zamana kadar hiçbir negatif referans oluşturmamıştır. Evden eve nakliyat firmamızı tercih eden tüm müşterilerimiz bizlerden %100 memnun olmuş olup, nakliyat işlerinde her zaman bizleri tercih etmektedirler.

 

Kuşadası Nakliyat | Nakliye Firmaları