Asansörlü Nakliyat Fiyatları İstanbul

Yüksek katlı binalara veya giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü evden eve nakliyat seçeneğidir.

Eğer evinizde asansör yok veya bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise ve 4. kattan daha üstü bir kata taşınacaksanız eşyalarınızın iyiliği için asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bu kararı nakliyat firmanız ile beraber istişare ile vermenizi öneriyoruz.

İstanbul asansörlü Nakliyat İçin Teklif Al

Bu seneğin kullanılabilmesi için evinizin konumu ve eşyanın taşınacağı balkon veya pencerelerin uygun olması şartı gibi birde modüler asansörün kurulması için de bina çevresinin uygun olması gerekmektedir. Bazen evin önünde bulunan bir ağaç bile veya evinizin bulunduğu sokaktaki trafik akışı asansör kurulmasını engellemektedir.

Taşınacağınız eve asansör kurulabilir mi bu sorunun cevabını evinizin ve sokağın resimlerini her açıdan çekerek nakliyat firmanız ile paylaşırsanız bu sorunun cevabını öğrenebilirsiniz. Bu önlemleri almadan asansör evinizin kapısına kadar gelip kurulamayacağı anlaşıldığında geri gittiğinde bile size bir maliyet oluşturacaktır. Bu ekstra maliyetler için önlem almayı ihmal etmeyin.

Hangi Eşyalar Evden Eve Nakliyat Asansörüyle Taşınabilir?

Bu sorunun cevabı asansörün kurulacağı alan ile doğrudan ilgili bir durumdur. Nakliyat asansörleri genellikle balkon veya çift açılır pencerelere son zamanlarda yaygınlaşan fransız balkonlara kuruluyor. Eğer asansör balkona kurulduysa balkon kapınızdan geçebilen tüm eşyalar asansör ile taşınabilir. Ancak eğer balkon kapınız plastik doğrama (pimapen) ise aslında asansör ile taşınması gereken beyaz eşyalar ve koltuk takımınız bu kapıdan büyük olasılıkla geçmeyecektir. Bu eşyalar yine merdivenler kullanılarak taşınacaktır.

Evinizde fransız balkon var veya pencerenin her iki kanadı da açılıyorsa muhtemelen tüm eşyalarınız asansörle evinize taşınacaktır.

Bazen eşyaların taşınması için evde bulunan bir pencere taşınma sonuna kadar sökülüp taşınma bittikten sonra tekrar takılabiliyor. Bu seçeneklerinde olduğunu unutmayın. Eşyalarınızın asansörle taşınmasını istiyorsanız bu ihtimalleri de değerlendirin.

Rüzgarlı günlerde bu hizmeti almayı tavsiye etmiyoruz. Daha önce yaşadığımız bir tecrübe rüzgar nedeniyle altıncı kattan aşağıya düşen bir buzdolabına şahit olduk. Dikkatli olun.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat için en büyük pazar olsada asansörlü nakliyat için diğer şehirlere göre biraz geride kalmış. Örneğin İzmir veya Adana şehirlerinde asansörlü nakliyat sektörde standart bir hizmet haline gelmişken İstanbul evden eve nakliyat için hala bir lüks olarak sunulmaktadır. Şehrin nüfusuna ve sektörün büyüklüğüne göre çok az modüler asansör hizmet vermektedir. Buda aslında asansörlü nakliyat isteseniz de taşındığınız gün için müsait bir asansör aracı bulamayacağınız anlamına gelebiliyor.

İstanbul Asansör Fiyatları: 350 – 600 TL

Peki İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları ne kadar? Taşınma fiyatınıza ek 350 – 600 TL arası bir ödeme yaparak asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul’da fiyatlar diğer illerimize göre pahalı kalmaktadır. Bunun nedeni hem az hizmet verenin olması hemde çok talep olması ile fiyatlar biraz yüksek.

Bu fiyatlar asansör kamyonetinin bulunduğunuz yere kadar ne kadarlık bir yakıt yakacağı ile orantılı olarak değişmektedir.

İstanbul’un Hangi İlçelerinde Asansörlü Nakliyat Hizmeti Verilmektedir?

Asansörün ücretini ödediğiniz taktirde istediğiniz ilçeye götürebilir ve orada hizmet alabilirsiniz.

Ancak istanbul’da asansörlü nakliyatın yoğunluk kullanıldığı bölgeler vardır. Bu ilçelerin başında Beylikdüzü ilçesi gelmektedir. Yüksek katlı binaları ve bu binalarda yük asansörünün bulunmaması nedeniyle Beylikdüzü evden eve nakliyat için sıklıkla asansör hizmeti kullanılmaktadır ve bu bölgede kolayca asansör kiralayabilirsiniz.

Beylikdüzü ilçesinden sonra en çok asansör kullanılan ikinci ilçede Ataşehir’dir. Ataşehir’de yine yüksek katlı binalara sahip bir ilçedir. Ataşehir evden eve nakliyat için de asansör kiralamak diğer ilçelere göre nispetten uygun ve daha kolaydır.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetinin Avantajları

– Daha rahat bir taşınma deneyimi sunar.

– Çalışan işçiler daha az yorulduğu için daha aktif çalışırlar.

– Eşyalarınız merdivenden taşınmaya göre daha az yıpranmış olur.

– Taşınmanız daha kısa sürede tamamlanmış olur.

– Komşularınızı ve çevrenizi daha az rahatsız etmiş olursunuz.

– Merdiven boşlularının taşınma sürecinde zarar görmesi gibi bir endişeniz olmaz.

– Bina yönetimi ile daha az sorun yaşayarak taşınmayı bitirirsiniz.

Sadece birkaç eşya taşımak için veya binadan başka türlü çıkarılamayan eşyalar için vinç kiralamak daha ucuza gelebiliyor. Bu seçeneği de nakliyat firmanız ile görüşerek kararlaştırabilirsiniz. Binadan çıkarılamayan bir buzdolabı için veya koltuk takımı için vinç kiralamak hem daha ucuz hemde daha hızlı erişebileceğiniz bir hizmet.

İstanbul asansörlü nakliyat fiyatlarını öğrenmek ve nakliyat firmalarından fiyat teklifleri almak Enakliyat ile çok kolay formu doldurun teklifler gelsin.

Eşya Taşıma Asansör Çeşitleri

Araç Üstü Modüler Asansör:

Araç üstü modüler nakliyat asansörü

Bu seçenek özellikle yüksek katlar için ideal olmakla beraber ülkemizde en çok tercih edilen asansör çeşitlerindendir. Bir aracın şasesine monte edilen asansör ihtiyaç doğrultusunda istenilen yere gider ve hidrolikler ile asansör raylarını istediğiniz kata uzatarak eşya taşımayı sağlar. Bu seçenekte 14. kata kadar uzanan versiyonlar mevcut. 55 metreye kadar araç üstü asansörler mevcuttur. 400 kilograma kadar yük taşıyabiliyor.

Römork Asansör:

Römork asansör

Bu seçenek kendi tekerlek ve denge ayaklarına sahipken istenilen yere taşınması için bir aracın arkasına bağlanması ile transfer edilir. Çok yüksek katlara da pek tercih edilmese de 10. katlara kadar bu asansör ile hizmet vermeniz çok kolay. 37 metreye kadar çeşitleri mevcuttur. 250 kilograma kadar yük taşıyabiliyor.

Araç İçi Nakliyat Asansörü:

Araç içi nakliyat asansörü

Bu asansör genellikle nakliyat kamyonunda taşınır ve ihtiyaç olması halinde istenilen binaya işçilerin yardımı ile kurulur. Şebeke elektriği ile çalışan bu asansör için evden uzatma kablo ile elektrik sağlanır ve eşyaların taşınması sağlanır. Diğer iki seçeneğe göre daha az katlarda tercih edilir. Genellikle 7.kat veya daha üstünde kullanılması tavsiye edilmez daha alt katlar için kullanılmasında bir sakınca yoktur. 200 kilograma kadar yükleri güvenle taşıyabilirsiniz.

Apartman Asansörleri

Yaşadığımız binaların yüksekliği arttıkça asansörlerin sayısı ve hacimleri artıyor. Bu binalarda iki çeşit asansör mevcut nispetten küçük olan ve sekiz kişinin içine sığabileceği büyüklükte olanlar insan taşımak için tasarlanmıştır. Birde daha büyük asansörler var bunlar da insan taşısada yük taşımak için idealdirler. Bina yönetimleri asansörün çeşidine göre nispetten küçük asansörlerde kesinlikle yük taşınmasına izin vermiyorlar. Ancak yüksek katlara eşya taşımakta gerçekten çok zahmetli bir iş olduğu için nakliyat firması verdiği fiyat teklifinde eşyanın taşınacağı katı dikkate alarak hesaplama yapar. Eşyanın taşınacağı kat arttıkça fiyat teklifi de artmaktadır.

İnsan ve yük asansörleri

Yüksek katlı binalara eşya taşıyacaksanız nakliyat firmasına bina asansörünün kullanılıp kullanılmayacağını bina yönetimine danıştıktan sonra bilgi vermenizi öneriyoruz. Nispetten küçük asansörlerde firma teklif verirken yinede bir fiyat farkı ön görür. Çünkü tüm eşyaların o asansöre sığmayacağını düşünür. Ancak firmayı asansörün büyüklüğü hakkında doğru bilgilendirirseniz daha doğru fiyat teklifleri alabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz binada yük asansörü varsa nakliyat firmasına bu durumu mutlaka bilgi verin. Böylece nakliyat firması yüksek katlara taşınma nedeniyle sizden ekstra bir ödeme talep etmeyecektir. Çünkü yük asansörü ile tüm eşyaları kolayca taşınacağını bilir.

Artık taşınmaya hazırsanız sizin için nakliyat firmalarından 2 dakikada 10’dan fazla​ teklif toplamaya ne dersiniz?

En İyi Nakliyat Firmalarından Ücretsiz Fiyat Teklifleri Alın!

 

İstanbul Asansörlü Nakliyat Timuroğlu nakliyat istanbulda ilk asansörlü sistem getirmiştir istanbulda hertürlü bina da kurulumu çok kolay 3 adet asansörlü hizmettile hizmet sunmakta istanbulda bildiğimiz gibi eski binalar çok geneli eşyalar nerdivende zarar gormekte ama timuroğlu nakliyat bu olaya elmatı asansörlü nakliyat hizmetini istanbul getirmiştir eşyalarınız %0 derecede zarar görmeden taşınmakta yuksek katlarda merdivende taşınan eşyalar geneli %90 zarar görme riski vardır ama istanbul asansörlü taşımacılıkta %0 derecede zarar gormekte firmamız asansörlü taşımacılıkta nasıl yapılamta kısa kısa video larla sitemizde yer almakta

Video oynatıcı
00:00
00:35

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat
İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat özellikle yüksek katlarda, yükleme ve boşaltma hız ve kolaylığı sağlayan asansörlü nakliyat çeşididir. Son yıllarda oldukça yaygın tercih edilen araçlardan biri hiç kuşkusuz Asansörlü taşımacılıktır. Özellikle bina yük asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda eşyaların yükleme ve boşaltma işleminde hasar görme olasılığı çok yüksektir. Firmamız, portatif asansör ve seyyar asansör aracı ile hizmet vermekte ve böyle bir olumsuzluğun önüne geçtiği gibi, taşınma işleminin önemli oranda daha kolay ve daha hızlı olmasını sağlamaktadır. Asansörlü Nakliyat Tercih Nedenleri; Taşınma sırasında bina içinde ve merdivenlerde herhangi bir hasar oluşma ihtimaline fırsat vermemek. Bina içi yük asansörü bulunmayan yüksek katlı binalarda yükleme boşaltma zamanını kısaltarak, taşınma işleminin kısa sürede bitirilmesini sağlamak. Yükleme ve boşaltma işlemleri esnasında eşyaların zarar görmesinin önüne geçmek. Bina sakinlerine rahatsızlık vermeden yükleme boşaltma işlemini gerçekleştirmek. Büyük ebatlı eşyaların eve giriş çıkışlarında oluşabilecek zorlukları ortadan kaldırmak. Bina asansörünü kullanma ihtiyacına gerek kalmaması. Verimli ve stressiz nakliye işlemi sağlaması. Asansörlü nakliyatta İstanbul firması gelişmiş teknolojisi ve alt yapısıyla daima siz müşterilerinin isteklerini karşılamaya devam edecektir. Timuroğlu Nakliyat müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Lütfen bizimle iletişime geçin.

Taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimize son teknoloji taşıma ekipmanları ile profesyonel ev taşımacılığı hizmeti vermekteyiz Asansör sistemi sayesinde eşyalarınız evinizin balkonundan veya salon camından dışarıya tahliye edilerek araca yüklenerek taşınır. Böylelikle eşyalarınız hiçbir yere temas etmeden hızlı ve güvenli olarak taşınmış olur. 20 Kata kadar çıkabilen asansörlerimizle sizlere en hesaplı fiyatlarla asansörlü ev taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Asansör kurulumu yapılabilmesi için evinizin önünde aracımızın yanaşabileceği müsait bir alanın olması gerekir. Asansörlü Nakliyat öncesinde muhakkak firmamızı arayarak ekspertiz talebinde bulunmanız gerekmektedir. Asansörlü Nakliyat hakkında daha ayrıntılı bilgi için BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

ŞEHİR İÇİ ASANSÖRLÜ EŞYA NAKLİYATI

Asansörlü vinç yardımıyla bütün eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımaktayız.
Çok rüzgarlı havalarda asansör kurma işlemini çevre ve insan güvenliği açısından yapmıyoruz.

Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında taşımaktayız. Eşyalarınızın gideceği yere ve binanın katlarına göre büyük yada küçük asansörlü vinçler kullanmaktayız. Eşyalarınızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen önceden arayıp fiyat bilgisi sorunuz. Asansörlü nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ücretini talep etmekteyiz. Hiçbir ilave ek ücret taleb etmemeyi garanti ediyoruz.

Tüm Ağır-büyük-kaba eşya taşıma ve nakliyat işlerimizi sözleşmeli ve sigortalı yapmaktayız. İsmimiz garantimiz Cayhan TUZCUOGLU 4445537 arayın asansörlü nakliyat ve taşımacılık işini bizimle sorunsuz zahmetsiz ve stressiz olarak garantili çözüme ulaştırın. İşin ağır kısmını bize bırakın.

Karşılıklı anlaşılıp, sözleşmeli olarak eşyalarınız garantili ve sigortalı olarak asansörlü vinçler yardımıyla taşınmaktadır.

Taşıdığımız bütün ürünler ister küçük parça, ister büyük parça firmamızın garantisi altındadır. Yapamıyacağımız hiç bir şeyin altına imzamızı atmıyoruz. Bütün taşınacak eşyalarınız önceden kendi ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamaktayız.Taşınacak eşyanın büyüklüğü yada küçüklüğü, yüksek bina, uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmez. Evden eve asansörlü nakliyat sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip taşımaktayız.

Asansörlü taşıma işini sigortalı ve garantili yapmaktayız. Her zaman ilk önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir. İstanbulun her yerine asansorlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın boyutuna ve binanın yüksekliğine göre uygun araçlarımızdan birini kullanarak bütün eşyalarınızı asansörlü vinç yardımıyla taşımaktayız. Taşıma esnasında bütün sorumluluk firmamıza aittir. Sizde istanbulun nersinde olursanız olun bir telfon açarak asansörlü nakliyat hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. CayhanTUZCUOGLU : 444 55 37 asansörlü nakliyat ve işten işe evden eve nakliyat hizmetleri.

Şehir dışında gideceğimiz bölgeye göre o bölgedeki uygun bir vinç şirketiyle önceden anlaşıp bütün sorumluluğu kendimiz alıyoruz. Varış yerine ulaştığımızda asansörlü vinç yardımıyla, kendi personelimizle eşyalarınızı güvenle vinç yardımı ile eşyalarınızı istediğiniz kata çıkartıyoruz. Asansörlü eşya nakliyatı sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız.

ŞEHİR DIŞI ASANSÖRLÜ NAKLİYATI

Dış cepheye kurulan asansörlü vinç yardımıyla bütün eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımaktayız.

Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında taşımaktayız. Eşyalarınızın gideceği yere ve binanın katlarına göre büyük yada küçük asansörlü vinçler kullanmaktayız. Eşyalarınızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir.
Lütfen önceden arayıp fiyat ve müsaitlik bilgisi sorunuz.

Şehirler arası nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ücretini talep etmekteyiz. Hiçbir ilave ek ücret taleb etmemeyi garanti ediyoruz.

Şehir dışında gideceğimiz bölgeye göre o bölgedeki uygun bir vinç şirketiyle önceden anlaşıp bütün sorumluluğu kendimiz alıyoruz. Varış yerine ulaştığımızda asansörlü vinç yardımıyla, kendi peronelimizle eşyalarınızı güvenle vinç yardımı ile eşyalarınızı istedğini kat a çıkartıyoruz.

anlaşıp Tüm Ağır-büyük-kaba eşya taşıma ve nakliyat işlerimizi sözleşmeli ve sigortalı yapmaktayız. İsmimiz garantimiz Cayhan İNALKAÇ 0532 362 0016 arayın asansörlü nakliyat ve taşımacılık işini bizimle sorunsuz zahmetsiz ve stressiz olarak garantili çözüme ulaştırın. İşin ağır kısmını bize bırakın.

Karşılıklı anlaşılıp, sözleşmeli olarak eşyalarınız garantili ve sigortalı olarak asansörlü vinçler yardımıyla taşınmaktadır.

Şehir dışına taşıdığımız bütün ürünler ister küçük parça, ister büyük parça firmamızın garantisi altındadır. Yapamıyacağımız hiç bir şeyin altına imzamızı atmıyoruz. Bütün taşınacak eşyalarınız önceden kendi ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamaktayız.Taşınacak eşyanın büyüklüğü yada küçüklüğü, yüksek bina, uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmez. Evden eve asansörlü nakliyat sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip taşımaktayız.

Şehir dışı asansörlü taşıma işini sigortalı ve garantili yapmaktayız. Her zaman ilk önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir. İstanbulun her yerine asansorlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın boyutuna ve binanın yüksekliğine göre uygun araçlarımızdan birini kullanarak bütün eşyalarınızı asansörlü vinç yardımıyla taşımaktayız. Taşıma esnasında bütün sorumluluk firmamıza aittir. Sizde istanbulun nersinde olursanız olun bir telfon açarak asansörlü nakliyat hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. CayhanTUZCUOĞLU : 0532 362 00 16 asansörlü nakliyat ve işten işe evden eve nakliyat hizmetleri.

Şehir dışı asansörlü eşya nakliyatı sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız.

Şehir dışı asansörlü ev yada işyeri eşya taşıma işini sigortalı ve garantili yapmaktayız. Her zaman ilk ve tek önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.www.ozfilonakliyat.com.

KİRALIK ASANSÖR HİZMETİ

OPERATÖR: 0532 545 43 77

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT evden eve nakliyat olarak sizlere dünden bugüne başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Güven ve kalitenin adresi firmamız sunduğu hizmetlerle sizlere başarılı bir nakliyat işlemi sunmaktadır. Daima güvenceli çalışan firmamızın hizmetlerinden biri asansörlü evden eve nakliyat hizmetidir. Firmamız asansörlü evden eve nakliyat hizmetini taşımanın zorlaştığı durumlarda kullanmaktadır. Eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesi için firmamız taşıma işlemini özenle gerçekleştirmektedir.
Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Firmamız evden eve nakliyat hizmetini sunarken uzman kadromuz organize bir şekilde taşınır. Nakliyatı yapılan eşyalarınız paketlendi taşındı ve ulaşacağı yere geldi. Fakat eşyalarınızın taşınacak kat yüksekliği fazla ise eşyalarınızın en iyi şekilde taşınması için alternatif bir taşıma hizmetini size sunmaktayız.

Asansörlü Taşıma Nasıl Oluyor?

Siz değerli müşterimiz bunu kabul ettikten sonra firmamız asansörlü taşıma işlemine başlar. Uzman personellerimiz araçlardan uzatılan uzayan araç sayesinde eşyalarınızı dilediğiniz kata taşır. Kat belirlendikten sonra eşyalar dengelenerek ve bölünerek son derece teknolojik taşıma aracıyla taşınmaya başlar. Eşyalar gerekli kata ulaştıktan sonra personellerimiz tarafından asansörlü araçtan özenle indirirler. Devamında eşyalar asansörlü taşıma ile istediğiniz kata taşınmaya devam eder.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Avantajları Nelerdir?

Firmamız eşyalarınızın taşınacak yere daha güvenli şekilde ulaşması için asansörlü hizmeti size sunar ve bu işlem başlar ve tamamlanır. Asansörlü taşıma işlemi sırasında avantajlar ve olumsuzlukların olup olmadığı aklınıza gelebilmektedir. Asansörlü taşıma ile eşyaların zarar görme ihtimali nerede imkansızlaşır. Kat sayısının fazla olduğu bir alanda eşyaları taşımak oldukça güçtür. Bu durumda eşyaların zarar görme ihtimali vardır. Fakat asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz ile bu ihtimal ortadan kalkar.

HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

HEKİMOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT Evden eve nakliyat firmamız ile sizlere evden eve nakliyat hizmeti vermekten memnuniyet duymaktayız. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için diğer hizmetlerimizde okumanızda fayda vardır. Güvenli bir nakliyat hizmeti için Hekimoğlu Evden Eve Nakliyat firmamızı seçin.