İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları | Ev Taşıma Ücretleri

nakliyat kamyonu - ev taşıma aracı

En İyi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Herkes taşınmadan önce ilk evden eve nakliyat fiyatını merak eder.

Evden eve nakliyat fiyatını etkileyen bazı sorular

– nereden nereye taşıma gerçekleşecek?

– Oda sayısı kaçtır?

– Kaçıncı katta bulunmaktasınız?

– Taşınacak evin katı kaç?

– Evlerin asansörleri var mı?

Firmalar verdiğiniz cevaplara göre size bir fiyat verirler.

 

Asansörlü nakliyat hizmeti fiyatta değişikliğe sebep olabilmektedir.

Fiyatı etkileyecek diğer etkenler;

Kullanılacak yakıt miktarı,

İşçilik

Paketleme malzemesi

Köprü ve otoyol ücretleri

Evden Eve Taşımacılık Fiyatları alırken doğru bilgi paylaşımı yaparak ek ücret talep edilmesinin önüne geçiniz. Anlaşma sağladıktan sonra ek ücret veya iş yapılmasının talep edilmeyeceğinin taahhüdünün almanız sorun yaşamamanız için önemlidir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları genellikle dört kattan yüksek binalar için taşımanın daha kolay yapılabilmesi için tercih edilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Ne Sağlar

– Kolay taşınmayı sağlar.
– İşçiler çok yorulmazlar ve daha dikkatli eşya taşırlar.
– Eşyalar daha az yıpranır.
– Zamandan tasarruf edilmiş olunur.
– Daha az sorun yaşarsınız.

Asansörü taşımaya uygun olmayan evler veya asansör kullanımına izin verilmeyen binalarda taşımayı kolaylaştırır.

Evden eve nakliyat ücretleri hesaplaması evinizin büyüklüğü, eşyaların gideceği yerin uzaklığı, personel sayısı gibi etkenler önemli ölçüde fiyatı belirler.

Ev taşıma ücretleri hesaplama aracı olan birçok İnternet sitesi bulunmaktadır. Kesin fiyat için firmalar ile iletişim kurmanız en doğru fiyatı almanıza yardımcı olacaktır.

Kullancağınız araç tipi de ev taşıma fiyatını etkilemektedir.

Evden eve nakliyat fiyatlarına eşyanın çokluğuna, taşınacak mesafe uzaklığı, evlerin katları, sigorta değeri, kamyonun büyüklüğü,  paketleme malzemeleri gibi etkenler etki etmektedir.

Evden eve nakliyat şirketlerine telefon ile iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat taşımada sağlıklı bir fiyat almanız için kurumsal evden eve nakliyat firmaları ile iletişim kurmalısınız. Fiyat aldığınız firmanın güvenirliği ve kurumsal olması sorunsuz bir taşıma hizmeti almanız açısından çok önemlidir.

Hemen Arayın Fiyat Teklifini Alınız.

 

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

İstanbul Nakliyat Şirketleri
Average rating:  
 6 reviews
by Seda Yukav on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Merhabalar , İstanbul Evden Eve Nakliyat firmaları gerçekten hem fiyat konusunda hem de taşınma işleminde olarak kaliteli ve çok güzel hizmet veriyorlar. Personeller gerek ilgili ve güvenilir. Kesinlikle tavsiye edilir.

by Ömer Can Sayar on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Öncelikle Firmanız gerçekten profesyonel ve kaliteli hizmet veriyor. Uzmanlık gerektiren bir alan olduğu için İstanbul evden eve nakliyat alanında da üstün kalite de hizmetler vereceğini düşündüğüm bir firmadır. Kesinlikle tavsiye edilir.

by Gülçin ÖZDERE on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Firma olarak gerçekten fiyatlar konusunda ve taşınma alanları ile ilgili çok güzel hizmet veriyorlar.İlgili ve güvenli bir firma sizlerde nakliyat hizmeti almadan önce konuşmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

by Necdet Azat on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Firma gerçekten profesyonel ve kaliteli hizmet veriyor. Nakliyat sektörü hakkında bilgi ve ücretler söylerek çok güzel yardımcı oluyorlar sizin sayenizde uygun fiyata nakliyat hizmeti aldım çok teşekkür ederim.

by Banu Kılıç on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Firma ve personelleri sizlere İstanbul evden eve nakliyat fiyatları konusunda oldukça yardımcı oluyorlar. Benim de eşyalarımı taşırken gayet düzgün bir hizmet verdikleri gibi bunu da uygun bir fiyata yaptılar. Verilen hizmetlerden çok memnun kaldım. Herkese firmayı öneririm.

by Üzeyir Altan on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Ofisimizi taşıdığımız bu firma sayesinde eşya ve evraklarımızda hiç bir eksik veya hasar olmadan yeni adresimize taşındık. Ofis taşımacılığı hizmetleri uzmanlık gerektiren bir alan olduğu için evden eve nakliyat alanında da üstün kalite de hizmetler vereceğini düşündüğüm bir firmadır. Sizlere de öneriyorum. Nakliyat fiyatları konusunda da oldukça uygun teklifler veriyorlar.

Author: admin