Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İşyeri nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine ekleyerek siz değerli müşterilerimizin tüm taşıma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla artık VİNÇ LİFT, ihtiyaçlarınızı da her zaman karşılayacak durumdadır…

Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız. Ve taşıma işleminde varil de kullanmamaktayız. Özellikle kırıla bilecek eşya ve mutfak gereçleri toparlarken ambalaj malzemesini  tek seferlik size özel kullanıyoruz. Kağıthane

Sertifikalı marangozumuz tarafından demonte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek ambalajlanarak numaralandırlır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.

Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır.

Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır. Kağıthane

Özellikle deri koltuklar taşınırken taşıyan firma ve personel profesyonel değillerse ambalajlama sistemleri koltuklarınıza geridönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.

İşi ev ve ofis taşımak olan personelimiz: Sertifikalı marangoz, elektirikçi, paketleme ve ambalajlama elemanları, taşıma elemanları ve her ekipte ekibinden sorumlu olan bir ekip sorumlusundan oluşmaktadır.

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık ve depolama hizmeti veren Firmamız; değerli eşyanızı, antikalarınızı, ev ve ofis eşyanızı, değerli arşivlerinizi ve sanat eserlerinizi titizlikle, dünya standartlarına uygun şekilde paketler ve taşır.

Şehiriçi Evden Eve

ETS TUR avrupa yakası evden eve nakliyat: Arnavutköy Taşımacılık, Avcılar Evden Eve Taşımacılık, Bağcılar, Bahçelievler Taşımacılık, Bakırköy Taşımacılık, Başakşehir Evden Eve Taşımacılık, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüp, Esenler, Esenyurt, Fatih Evden Eve Taşımacılık, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri Evden Eve Taşımacılık, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, Tarabya, Etiler, Zekeriyaköy, evden eve nakliye.

ETS TUR anadolu yakası evden eve taşıma: Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal Evden Eve Taşımacılık, Kadıköy, Maltepe Evden Eve Taşımacılık, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli Evden Eve Taşımacılık, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Moda, Göztepe, Erenköy, Kağıthane, Kavacık, Çekmeköy, Ömerli Evden Eve Taşımacılık, Kurtköy Evden Eve Taşımacılık, Gebze, Çayırova, Bayramoğlu, evden eve taşımacılık.

Ankara Nakliyat Fiyatları