Parsiyel Taşımacılık | İstanbul Nakliyat

Parsiyel Taşımacılık | İstanbul Nakliyat

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Farklı müşterilere ait fakat aynı yol üstünde taşıma yapılacak yük ve eşya taşımacılığına verilen isimdir. Parsiyel taşımacılığın diğer adı parça taşımadığıdır. Parça eşya taşımacılığında daha uygun ücretlere taşıma hizmeti alınabilinmektedir.

Parça taşımacılıkta en çok korkulan şey eşyaların birbirleri ile karışmasıdır. Bu noktada nakliyat firmaları özverili ve dikkatli iş yaparak eşyaları aynı taşıma aracıda birbirinden ayrı şekilde taşıma yapmaktadır. Eşyaların paketlenmesi, işaretlenmesi, istiflenmesi ve sıkıca bağlanarak güvenli taşınmasının sağlanması için özenle çalışılmaktadır.

Hemen hemen Türkiye’nin her yerine Parsiyel Taşıma ile eşya gönderme imkanı sunan taşımacılık firmaları istikametleri üzerindeki eşyaları uygun fiyatlara taşıma imkanı sunmaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları Türkiye’nin 81 il ve ilçeleri olmak üzere birçok yere parsiyel eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Dağıtım yapacağınız eşyalarınız ile ilgili de birçok avantaj sunarak bir yere değilde birkaç yere teslim etmeniz gereken eşyalarınızın taşınması konusunda da size kolaylık sunmaktadır.

Diğer bazı hizmetlerle ilgili iş verebileceğiniz alanlar:

  • Komple Taşımacılık
  • Parsiyel Taşımacılık(Parça Taşımacılık)
  • Şehiriçi Taşımacılık
  • Evden Eve Eşya Taşımacılık,
  • Ofis ve Eşya Taşımacılığı
  • Depolama

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma firmaları eşya hacmi ve taşınacak yerin uzaklık ve güzergahına göre fiyat vermektedirler.

Eşya hacmi büyüklük olarak nasıl bir araç kullanılacağı ile ilgili önemlidir.

Parça eşya taşımacılığı ile nakliye firmaları tarafından çokça kullanılan bir taşıma yöntemidir.

Evden eve parça eşya taşıma hizmeti ile  Türkiye’nin her yerine parça eşya taşıma yapan firmalar ile çalışabilirsiniz.

Parça eşya taşıma İstanbul’da şehir içi veya şehir dışı olarak da yapılmaktadır.

İstanbul parça eşya taşımacılığı işi evden eve nakliyat kamyonları ile hizmet sunmaktadır.

ANADOLU YAKASI PARÇA EŞYA TAŞIMA ve İSTANBUL ANADOLU YAKASI PARÇA EŞYA TAŞIMA olarak AVRUPA YAKASI PARÇA EŞYA TAŞIMA işlerinde de hizmet sunan firmalara ulaşmak artık daha kolay.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

İstanbul Nakliyat Şirketleri
Average rating:  
 2 reviews
by Barış Çallı on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Merhabalar, Parsiyel Taşımacılık İstanbul Nakliyat firmanız ile taşındım. Verdikleri hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Eşyalarımı hasarsız bir şekilde teslim aldım. Herkese gönül rahatlığıyla kesinlikle tavsiye edebilirim. Başarılarının devamını dilerim. İyi Çalışmalar.

by Ahmet Sezerler on İstanbul Nakliyat Şirketleri

Parsiyel Taşımacılık İstanbul Nakliyat firmasını bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hizmet almaya karar verdim ve gerçekten doğru bir karar oldu. Taşınma günü tam vaktinde gelerek eşyalarımı ayrı ayrı özenle paketleme işlemi uygulayıp sigortaladılar gerçekten de işinin ehli bir firma aldığım hizmetten son derece memnun kaldım sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi Çalışmalar.

Author: admin